O naszej firmie

Oferujemy sprawdzony sprzęt za rozsądną cenę. Świadczymy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych. Dzięki wysoce rozwiniętej bazie maszynowej oraz doświadczeniu zdobywanemu od ponad 15 lat w tej branży, jesteśmy niezawodni w realizacji oferowanych usług. Dodatkowym atutem jest nasz wysoce rozwinięty serwis podnośników. Klienci z nami współpracujący mogą zawsze liczyć na naszą fachową pomoc techniczną oraz dobór oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasze maszyny mają aktualne dozory techniczne i są zarejestrowane w Polsce, co dodatkowo podwyższa poziom zaufania i pewności że nasz sprzęt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Misja firmy

Nasza firma RENT-LIFT istnieje od 1997 r. Misją firmy jest wynajem podnośników samojezdnych-nożycowych elektrycznych jak i spalinowych, samojezdnych-teleskopowych oraz podnośników na samochodach. Szeroki wachlarz urządzeń pozwala nam na szybką realizację zleceń dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Obecnie posiadamy: Podnośniki samojezdne-nożycowe o napędzie elektrycznym o wysokości roboczej od 6 m do 17 m i udźwigu od 250 kg do 500kg.

.

Podnośniki samojezdne-nożycowe o napędzie spalinowym o wysokości roboczej od 9 m do 22 m i udźwigu od 340kg do 800kg.

Podnośniki samojezdne-teleskopowe o napędzie spalinowym i elektrycznym o wysokości roboczej od 10m do 30m i udźwigu od 217kg do 265kg Miła obsługa, rozsądne ceny, zorientowanie na klienta gwarantują Państwa zadowolenie z naszych usług.

Oferta

wynajem podnośnikówwynajem podnośników
wynajem podnośnikówwynajem podnośników
wynajem podnośnikówwynajem podnośników
wynajem podnośnikówwynajem podnośników
wynajem podnośnikówwynajem podnośników
wynajem podnośnikówwynajem podnośników
wynajem podnośnikówwynajem podnośników
wynajem podnośnikówwynajem podnośników

Sprzęt wyłącznie najlepszych marek

Kliknij na logo, aby zobaczyć naszą ofertę danej marki.

Dane firmowe

RENT-LIFT / Wynajem Sprzętu
Renata Szokalska
ul. Ozorkowska 2
95-100 Zgierz

tel./fax 042-717-53-39
tel. kom. 0501-308-618
serwis tel. 513-051-051

 

Wynajem Sprzętu Budowlanego
z obsługą operatorską SZOKALSKI

Sławomir Szokalski
ul. Rzemieślnicza 27
Skotniki 95-002 p -ta
tel. kom. 0601-255-751

 

e-mail: biuro@rent-lift.pl
e-mail: rszokalska@interia.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.rent-lift.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "RENT-LIFT" WYNAJEM SPRZĘTU RENATA SZOKALSKA, Rzemieślnicza 27 95-002 Smardzew, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@rent-lift.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny